Dodávky, servis a opravy kompletního sortimentu lékařských nástrojů
pro veškeré operační obory.

O naší firmě

Firma 3B instruments byla založena v srpnu roku 1994, jako sdružení fyzických osob, třemi jeho členy, jejichž příjmení začínají písmenem ,, B " (Baranyk, Bílek, Bukáček) a proto 3B. Pro její sídlo bylo vybráno Nové Město na Moravě.

Podnikatelské aktivity společnosti byly od počátku jejího vzniku směřovány do oblasti obchodu s lékařskými nástroji.

V prvopočátku se firma 3B instruments orientovala na distribuci chirurgických nástrojů pouze tuzemské výroby. Postupem času jsme začali spolupracovat též s dodavateli ze zahraničí a tento krok nám umožnil dosáhnout rozšíšení nabídky sortimentu ze 2.000 na více než 10.000 položek. Jsme tedy schopni uspokojit potřeby všech lékařských operačních oborů a specializací.

Vzhledem k tomu, že se neorientujeme pouze na jediného dodavatele, dokážeme nabídnout výrobky jak značkových firem za vyšší ceny, tak nástroje srovnatelné kvality od firem méně známých, za ceny podstatně nižší. Způsob dodávek sestavených od několika dodavatelů preferujeme.

Distribuční sítí pokrýváme celé území České republiky. Používáme formu nabídky, která nejlépe vyhovuje požadavkům zákazníka. Nástroje je možné vybrat v první řadě z 15-ti katalogů firmy. Další možností je prezentace námi nabízených výrobků přímo u zákazníka, nebo výběr požadovaného sortimentu u firmy 3B instruments. Způsob návštěvy firmy je obzvláště vítaný. Nedílnou součástí tvorby nabídky je specifikace již používaných nástrojů našimi pracovníky přímo na lékařském pracovišti.

Součástí poskytovaných služeb je nejen záruční servis, pozáruční servis a drobné úpravy lékařských nástrojů dodávaných firmou 3B instruments,ale také opravy nástrojů od jiných firem.

Cílem naší společnosti je spokojenost zákazníků s nabízenými službami, kvalitou dodávaného zboží, stejně tak jako zachování si vysokého kreditu získaného za uplynulá léta naší činnosti.